Ta gjerne kontakt for spørsmål omkring oppdrag til følgende personer: 

 

Kartlegging: Espen Sommer Værland espen@dokkadeltaet.no

Skjøtsel og fremmede arter: Lea Hoch lea@dokkadeltaet.no 

Restaurering: Jan Erik Noreng jan-erik@dokkadeltaet.no 

Ornitolgiske tjenester: Thorstein Holtskog thorstein@dokkadeltaet.no 

Forsøpling: Andrea Rishatt andrea@dokkadeltaet.no eller Kristine Heistad kristine@dokkadeltaet.no 

Naturveiledning: Elida Sandneseng elida@dokkadeltaet.no

Les mer...